Poznaj nasz zespół

Michał Krotky
Michał Krotky
CEO, PR, Specjalista ds. Social Media

Pomysłodawca i założyciel Gospodarstwa. W firmie zajmuję się kompleksową obsługą klienta, utrzymywaniem relacji oraz budowaniem rozpoznawalności i pozycji marki. Dla klientów GRiP tworzy i prowadzi Kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie. Poprzez nieustanny rozwój, wyjątkowe podejście do klienta i projektów stara się pokazać, że reklama w internecie może być przyjemna i skuteczna. Swoje doświadczenie na stanowiskach kierowniczych budował od wielu lat, również w innych branżach.

Mateusz Bałwas
Mateusz Bałwas
Operator kamery, scenarzysta, operator drona

W GRiP jest od samego początku. Doświadczenie zdobywał podczas kręcenia filmów reklamowych dla firm z różnych branż i nie tylko.. Spokój, absolutny profesjonalizm i otwartość to niewątpliwie jego najcenniejsze cechy.

Justyna Woźnica
Justyna Woźnica
Marketing & Content Manager

Magister sztuki z wykształcenia, pasjonatka DIY, marketingu, fanka przedsiębiorczego i zdrowego stylu życia. W Gospodarstwie zajmuje się tworzeniem treści, wspiera działania marketingowe firmy oraz tworzy strony WWW. Rozwój i dążenie do doskonałości to dla niej priorytety. Uwielbia wyzwania, bo dzięki temu pokonuje własne słabości.

Małgorzata Waluś
Małgorzata Waluś
Grafik

Projektuje dla małych i dużych marek. Rozmawia, rysuje i drukuje! Zajmuje się zapewnianiem rozpoznawalności marek. Pomaga przedsiębiorcom w budowaniu profesjonalnego, wyrazistego wizerunku. Projektuje logo, spójną identyfikację wizualną oraz skuteczne materiały reklamowe. W procesie projektowym definiuje idee, których nośnikiem ma być marka – ich następstwem jest strona wizualna logo i całej identyfikacji wizualnej. Zawsze tworzy rozwojowy SIW – system otwarty, posiadający możliwość elastycznego rozbudowania go wraz z rozwojem firmy. Wyróżnia marki na tle konkurencji!

Marysia Popielawska
Marysia Popielawska
Fotograf, backstage

Fotograf. Wykonuje zdjęcia reportażowe, reklamowe oraz uwiecznia wydarzenia. Zajmuję się obróbką zdjęć, by dostarczyć gotowy produkt. Cechuje się wysokim poczuciem estetyki, duża wrażliwością, umiejętnością obserwacji i dostrzega detale. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji, przez co oddaje na zdjęciach jej charakter. Zawsze stara się ująć temat w oryginalny sposób, jednocześnie biorąc pod uwagę wizję klienta.

Agata Piasecka
Agata Piasecka
Animacje, Whiteboard video

Z głową pełną pomysłów i inspiracji tworzę animacje reklamowe i ilustracje. Nic co kreatywne nie jest mi obce. Jeśli brakuje ci pomysłów na reklamę, albo masz pomysł i chcesz go zrealizować to na pewno pomogę. Zajmuje sie animowanymi logotypami, czołówkami do filmów, ilustracjami oraz animowanymi reklamami.

Kamil Niedzialek
Kamil Niedzialek
Wirtualne spacery 3D

Nazywam się Kamil Niedziałek,od ponad 6 lat trwa moja nieustanna przygoda z branżą nieruchomości i marketingiem. Z połączenia pasji do fotografii i znajomości potrzeb moich klientów w GRiP zajmuję się tworzeniem SPACERÓW 3D. Dzięki nowoczesnej technologii spacerów 3D pomożemy pokazać Państwa obiekt na szeroką skalę, zdobyć nowych klientów i tym samym zaoszczędzić Państwa czas. Pokazanie wnętrza wzmacnia nasz wizerunek, buduje zaufanie i pomaga klientowi w wyborze oferty.

Rafał mielnik
Rafał mielnik
Lector

Głos Gospodarstwa Radosnych i Pięknych. Ten niepoprawny optymista lubi zarażać uśmiechem. Chociaż z wykształcenia jest biologiem, na co dzień pracuje głosem. Lektorem został na początku 2018 roku

Grupa iCEA
Grupa iCEA
Google/ SEO

Grupa iCEA to biznesowe podejście do marketingu stron internetowych. Jesteśmy agencją SEO, która już od 2007 wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, który budują najlepsi eksperci SEO z wieloletnim doświadczeniem. Z naszą ofertą wychodzimy poza granice kraju, operując także w Indiach i USA.

Stwórz profesjonalny film o sobie, swojej działalności!

Z naszą pomocą stwórz materiał opisujący Ciebie lub Twoją firmę. Profesjonalnie wykonany film będzie doskonałym elementem reklamowym dla Twojej działalności!

Zobacz usługi