Poznaj nasz zespół

Michał Krotky
Michał Krotky
CEO, PR, Specjalista ds. Social Media

Pomysłodawca i założyciel Gospodarstwa. W firmie zajmuję się kompleksową obsługą klienta, utrzymywaniem relacji oraz budowaniem rozpoznawalności i pozycji marki. Dla klientów GRiP tworzy i prowadzi Kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie. Poprzez nieustanny rozwój, wyjątkowe podejście do klienta i projektów stara się pokazać, że reklama w internecie może być przyjemna i skuteczna. Swoje doświadczenie na stanowiskach kierowniczych budował od wielu lat, również w innych branżach.

Mateusz Bałwas
Mateusz Bałwas
Operator kamery, scenarzysta, operator drona

W GRiP jest od samego początku. Doświadczenie zdobywał podczas kręcenia filmów reklamowych dla firm z różnych branż i nie tylko.. Spokój, absolutny profesjonalizm i otwartość to niewątpliwie jego najcenniejsze cechy.

Justyna Woźnica
Justyna Woźnica
Marketing & Content Manager

Magister sztuki z wykształcenia, pasjonatka DIY, marketingu, fanka przedsiębiorczego i zdrowego stylu życia. W Gospodarstwie zajmuje się tworzeniem treści, wspiera działania marketingowe firmy oraz tworzy strony WWW. Rozwój i dążenie do doskonałości to dla niej priorytety. Uwielbia wyzwania, bo dzięki temu pokonuje własne słabości.

Małgorzata Waluś
Małgorzata Waluś
Grafik

Projektuje dla małych i dużych marek. Rozmawia, rysuje i drukuje! Zajmuje się zapewnianiem rozpoznawalności marek. Pomaga przedsiębiorcom w budowaniu profesjonalnego, wyrazistego wizerunku. Projektuje logo, spójną identyfikację wizualną oraz skuteczne materiały reklamowe. W procesie projektowym definiuje idee, których nośnikiem ma być marka – ich następstwem jest strona wizualna logo i całej identyfikacji wizualnej. Zawsze tworzy rozwojowy SIW – system otwarty, posiadający możliwość elastycznego rozbudowania go wraz z rozwojem firmy. Wyróżnia marki na tle konkurencji!

Agata Piasecka
Agata Piasecka
Animacje, Whiteboard video

Z głową pełną pomysłów i inspiracji tworzę animacje reklamowe i ilustracje. Nic co kreatywne nie jest mi obce. Jeśli brakuje ci pomysłów na reklamę, albo masz pomysł i chcesz go zrealizować to na pewno pomogę. Zajmuje sie animowanymi logotypami, czołówkami do filmów, ilustracjami oraz animowanymi reklamami.

Maciej Wolny
Maciej Wolny
Kamera, montaż - VLOGi, TikTok

Najmłodsza krew w zespole GRiP. Mimo młodego wieku, bardzo doświadczony i szalenie ambitny! Doświadczenie zebrał pracując na wielu różnorodnych planach, od teledysków przez reklamy po filmy krótkometrażowe.

Rafał mielnik
Rafał mielnik
Lector

Głos Gospodarstwa Radosnych i Pięknych. Ten niepoprawny optymista lubi zarażać uśmiechem. Chociaż z wykształcenia jest biologiem, na co dzień pracuje głosem. Lektorem został na początku 2018 roku

Grupa iCEA
Grupa iCEA
Google/ SEO

Grupa iCEA to biznesowe podejście do marketingu stron internetowych. Jesteśmy agencją SEO, która już od 2007 wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponujemy największym działem technicznym w Polsce, który budują najlepsi eksperci SEO z wieloletnim doświadczeniem. Z naszą ofertą wychodzimy poza granice kraju, operując także w Indiach i USA.

Stwórz profesjonalny film o sobie, swojej działalności!

Z naszą pomocą stwórz materiał opisujący Ciebie lub Twoją firmę. Profesjonalnie wykonany film będzie doskonałym elementem reklamowym dla Twojej działalności!

Zobacz usługi