Nasza idea

Co robimy?

Promujemy Was i Wasze firmy, marki, a nawet inicjatywy charytatywne. Pomagamy wypłynąć na głęboką wodę świata online i nie tylko. Kochamy filmy, fotografię i media społecznościowe, dlatego z radością wspieramy Was w działaniach, które od lat są naszą pasją.

Zapoznaj się z naszą ofertą i portfolio, w których znajdziesz:
Filmy
Fotografię
Wirtualne spacery 3D
Social Media
Strony WWW (na WordPressie)
Projekty graficzne

Sprawdź, co sądzą o nas inni!

Zapoznaj się z opiniami o naszym Gospodarstwie w Google i na Facebook’u. Być może to one, przekonają Cię do tego, aby dołączyć do GRiP jako Specjalista.

Masz pytania dotyczące naszej idei, działań promocyjnych i tego jak zacząć promować swój biznes na naszej stronie – napisz lub zadzwoń!


Nasza idea!

GRiP to my! Założyliśmy to miejsce z myślą o Was i stworzyliśmy ideę promowania inną niż wszystkie. Zrobiliśmy to, aby ułatwić kontakt i szukanie… usług, osób oraz firm. Chcemy w ten sposób zbudować bazę osób otwartych na współpracę z innymi podmiotami i zapewnić reklamę każdemu Specjaliście, która na stronie GRiP jest bezpłatna.

Naszą Markę tworzymy wspólnie z Wami. Działamy na terenie całej Polski, dlatego bez względu na to, gdzie obecnie jesteś, możesz stać się jego częścią. Dołączając do nas jako Specjalista, sporo zyskujesz, zwłaszcza że my możemy dla Ciebie zrobić coś wyjątkowego, dopasowanego do potrzeb Twojej firmy.
!! UWAGA !!
Jako Firma, bardzo dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług. Tego samego oczekujemy od funkcjonowania tego portalu. To Wy, jako przedsiębiorcy tworzycie społeczność GRiP SPECJALIŚCI. Bardzo prosimy o jak najlepsze i sumienne wypełnianie Swoich wizytówek. Zachowując poczucie estetyki, używając zdjęć i grafik najwyższej możliwej jakości. W razie problemów lub pytań chętnie pomożemy :) Wszystkie wizytówki, które będą rażąco odbiegać od Naszych standardów- zostaną usunięte. Piękno i profesjonalizm tkwi w szczegółach- zadbajmy o to wspólnie :)


Każdego nowo zarejestrowanego SPECJALISTĘ zaprosimy również do Naszej zamkniętej grupy na Facebooku ( https://www.facebook.com/groups/SpecjalisciGRiP ), gdzie można się zareklamować, robić biznesy, wymieniać się kontaktami, budować relacje, udostepniac oferty pracy itd!

Stwórz profesjonalny film o sobie, swojej działalności!

Z naszą pomocą stwórz materiał opisujący Ciebie lub Twoją firmę. Profesjonalnie wykonany film będzie doskonałym elementem reklamowym dla Twojej działalności!

Zobacz usługi