Wypełnij formularz, aby się zarejestrować:Po uzupełnieniu podstawowych informacji i kliknięciu w LINK Aktywacyjny wysłany na e-maila DOKOŃCZ uzupełnianie Swojej wizytówki w wszystkie niezbędne informacje w MÓJ POKÓJ.

!! UWAGA !!
Jako Firma, bardzo dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług. Tego samego oczekujemy od funkcjonowania tego portalu. To Wy, jako przedsiębiorcy tworzycie społeczność GRiP SPECJALIŚCI. Bardzo prosimy o jak najlepsze i sumienne wypełnianie Swoich wizytówek. Zachowując poczucie estetyki, używając zdjęć i grafik najwyższej możliwej jakości. W razie problemów lub pytań chętnie pomożemy :) Wszystkie wizytówki, które będą rażąco odbiegać od Naszych standardów- zostaną usunięte. Piękno i profesjonalizm tkwi w szczegółach- zadbajmy o to wspólnie :)Zyskaj jeszcze więcej jako Specjalista! Po dołączeniu do Gospodarstwa zapraszamy Cię do naszej zamkniętej grupy na Facebook’u. To kolejny kanał do promowania Twojej działalności oraz budowania sieci kontaktów.W grupie Specjaliści GRIP będziesz mieć również bieżący dostęp do informacji m.in. na temat wszelkich aktualizacji, zmianach na naszej stronie, nowych członkach itp.Stwórz profesjonalny film o sobie, swojej działalności!

Z naszą pomocą stwórz materiał opisujący Ciebie lub Twoją firmę. Profesjonalnie wykonany film będzie doskonałym elementem reklamowym dla Twojej działalności!

Zobacz usługi