Ujki 2rnee – wspieramy wyjątkowe akcje w szczytnym celu!

Lubimy pomagać innym i gdy tylko mamy okazję, działamy! Wierzymy, że dobro powraca, a dzięki naszej pracy komuś w życiu będzie łatwiej.

 

Akcję Ujki 2rnee zorganizowało dwóch… ujków (tak właściwie to ten młodszy jest wujkiem tego starszego). Pomysł zrodził się w głowach Marcina i Radka przez przypadek. Oboje kochają sport i dobre piwo – tak powstała piękna idea. Plan pieszej wędrówki z Tarnowskich Gór do oddalonego o ponad 500 km Giżycka. Z południa na północ w kilkanaście dni.

 

Sama wyprawa bez określonego celu nie miałaby sensu, dlatego Marcin i Radek zdecydowali się podczas swojej podróży promować zbiórkę dla wspaniałej Laury. Dziewczynka choruje na AGS, a jedyną nadzieją na jej wyleczenie jest terapia w Stanach Zjednoczonych.

 

 

O wędrówce i całej akcji Ujki 2rnee było głośno w lokalnych mediach, które na bieżąco relacjonowały kolejne etapy podróży, a nawet w tych ogólnopolskich („Pytanie na śniadanie”).

 

Zobacz fragment programu.

 

My zaangażowaliśmy się w akcję, tworząc materiały wideo z tej nietypowej podróży, a także wsparliśmy chłopaków w prowadzeniu fanpage’a i promowaliśmy ich działa w naszych kanałach social media, aby jak najwięcej osób mogło wesprzeć zbiórkę dla Laury.

 

Szczegóły akcji Ujki 2rnee na Facebook’u.

Filmy

Stwórz profesjonalny film o sobie, swojej działalności!

Z naszą pomocą stwórz materiał opisujący Ciebie lub Twoją firmę. Profesjonalnie wykonany film będzie doskonałym elementem reklamowym dla Twojej działalności!

Zobacz usługi