Zmienialiśmy się dla Was i w końcu się udało!

Rozwój jest dla nas szalenie istotny, dlatego chcieliśmy, aby nasza nowa strona była dla Was bardziej czytelna i dawała większe możliwości. Zrobiliśmy ją z myślą o tym, aby każdy z Was mógł ją bez problemów obsługiwać zarówno jako czytelnik, jak i zarejestrowany Specjalista.

 

Po założeniu konta macie możliwość stworzenia wirtualnej wizytówki, gdzie oprócz namiarów na swój biznes możecie dodać swoje logo, zdjęcia, filmy, oznaczyć lokalizację na mapie i co najważniejsze, dodawać własne treści, które umożliwią Wam zaprezentowanie swojej eksperckiej wiedzy.

 

 

Dołączajcie do naszego Gospodarstwa jako Specjaliści, pokażcie, że jesteście ekspertami w swojej branży. Chcemy Wam ułatwić zaprezentowanie się światu i zdobywanie nowych klientów.

 

 

Zapraszamy Was również do zapoznania się z naszym portfolio oraz usługami. Będziemy Was stale informować o nowościach, zarówno ofertowych, jak i tych, które dla Was Specjalistów będą mieć znaczenie.

Stwórz profesjonalny film o sobie, swojej działalności!

Z naszą pomocą stwórz materiał opisujący Ciebie lub Twoją firmę. Profesjonalnie wykonany film będzie doskonałym elementem reklamowym dla Twojej działalności!

Zobacz usługi