Katarzyna Jastrzębowska
Inne produkty i usługi

tel. 608623311

Firma: Serwis sprzątający Na Błysk
Adres: Ściegiennego 9, 41-200 Sosnowiec
NIP: 6443292772
Branże: Inne produkty i usługi
Specjalizacja: MYCIE, DOCZYSZCZANIE, KONSERWACJA
Lat w działalności: 10

Ocena (liczba ocen: 0)

Firma sprzątająca Na BŁYSK jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, która istnieje od 2012 r. Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe, zarówno wewnątrz pomieszczeń (sprzątanie mieszkań, domów, biur, sklepów, galerii handlowych), jak i na zewnątrz obiektów (sprzątanie otoczenia posesji, sprzątanie osiedli, mycie elewacji katowice, koszenie trawy i pielęgnacja ogrodów). W naszej ofercie znajduje się również czyszczenie tapicerek oraz odśnieżanie.

Swoim zasięgiem obejmujemy obszar województwa śląskiego. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest porządek i harmonia we wnętrzach oraz w otoczeniu, dlatego też naszym celem jest oferowanie usług najwyższej jakości.

Naszą ofertę dostosowujemy do charakteru obiektu oraz rodzaju czyszczonych powierzchni, uwzględniamy również indywidualne preferencje Klientów, bowiem najcenniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie i zaufanie. Jako profesjonaliści, z pasją dbamy o każdy powierzony naszej pieczy obiekt z równą starannością.

W trosce o Państwa mienie, stosujemy wysokiej jakości środki chemiczne oraz materiały i narzędzia renomowanych firm. Naszą mocną strona są zatrudnieni ludzie – prawdziwi pedanci z zamiłowaniem do piękna i czystości, którzy z pasją spełnią każde Państwa życzenie.

Jakość usług jest ponadto kontrolowana przez kompetentnych kierowników, dbających o właściwą organizację pracy, co stanowi gwarancję najwyższego poziomu czystości.

Zapraszamy na Naszą Strone:
www.nablysk-sosnowiec.pl

Zdjęcia użytkownika