Dariusz Skórniewski
Edukacja/ szkolenia/ marketing

tel. 727911275

Firma: IMD Dariusz Skórniewski
Adres: ul. Szpitalna 30a/8, 44-194 Knurów
NIP: 9691395217
Branże: Edukacja/ szkolenia/ marketing
Specjalizacja: Szkolenia Excel
Lat w działalności: 9

Ocena (liczba ocen: 0)

Exceltrener to marka, która charakteryzuje jednocześnie mnie i moją pracę, bo jestem szkoleniowcem z powołania. Kończąc studia o kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna nawet nie przypuszczałem, że rzeczywiście będę kiedykolwiek kogoś uczył. Po kilku latach wykonywania różnych zawodów pojawiła się potrzeba przeprowadzenia szkolenia z Excela, którego chętnie się podjąłem. Zachwyceni metodami prowadzenia szkolenia uczestnicy, oraz satysfakcja z dobrze wykonanej pracy nie pozostawiły mi żadnych wątpliwości, że to moja nowa życiowa droga.

 W ramach swojej działalności prowadzę szkolenia na żywo, oraz on-line z zakresu obsługi aplikacji Microsoft Excel, oraz języka programowania VBA dla Excela. Poza szkoleniami piszę również makra, czyli specjalne programy, które po zaaplikowaniu do Excela sprawiają, że czas wykonywania kilkugodzinnych, cyklicznych czynności skracany jest do zaledwie kilkudziesięciu sekund.

Pracuję z grupami, oraz indywidualnie na terenie całego kraju. Aktualnie szkolę firmy dla klientów IT&Business Training, oraz Comarch SA. Świadczę również konsultacje dla firm z zakresu optymalizacji pracy przy użyciu MS Excel.

Jeśli chcesz ograniczyć czas pracy swój, lub swoich pracowników to przedstaw mi swoje potrzeby, a ja postaram się znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszam na :

www.kodujexcel.pl

Zdjęcia użytkownika