Małgorzata Waluś
Elektronika

tel. 505 067 616

Firma: studio MOFORM Małgorzata Waluś
Adres: Saturna 1/22, 44-117 Gliwice
NIP: 9691315974
Branże: Elektronika
Specjalizacja: Studio projektowe
Lat w działalności: 12

Ocena (liczba ocen: 0)

Projektujemy grafikę dla małych i dużych marek. Kreujemy dobry wizerunek firmy – pomagamy budować stabilny biznes. Tworzymy nazwy, slogany, logo, spójną identyfikację wizualną oraz skuteczne materiały reklamowe. Rozmawiamy, rysujemy i drukujemy

 Dla naszych klientów opracowujemy „formułę dobrego wizerunku” – dbamy o charakterystyczny wizerunek marki, jej jasny przekaz komunikacyjny oraz wyraźne odróżnienie się od konkurencji – to najważniejsze aspekty tożsamości wizualnej.

  1. Projektujemy ponadczasowe logo - bazę tożsamości marki. Gwarantujemy 100% satysfakcji - nie limitujemy zmian w trakcie procesu tworzenia znaku! Logo unikalne, rozpoznawalne i ponadczasowe stanowi podstawę identyfikacji wizualnej. To właśnie dlatego musi być bardzo dobrze zaprojektowane – spójne z ideą kreatywną marki
  2. Projektujemy spójną identyfikację wizualną - budujemy pozytywny wizerunek firmy! Bo to właśnie dzięki wyróżniającej się wśród konkurencji i spójnej identyfikacji wizualnej marka staje się rozpoznawalna i sprzedaje. A ta dobrze zaprojektowana trafnie komunikuje do grupy docelowej.
  3. Projektujemy skuteczne materiały reklamowe. Wyróżniamy marki na tle konkurencji! Zarówno te przeznaczone do druku tradycyjnego, jak i służące do promocji w Internecie zdecydowanie skuteczniej sprzedają, gdy są zaprojektowane z dbałością o spójność marki. Priorytetowo traktujemy także dbałość o wysoką jakość i terminowość druku!

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony:

www.moform.pl 

 

Zapraszamy również do wizyty na stronie naszej marki MOLIA design WWW.MOLIA.PL. Znakiem MOLIA design sygnujemy unikalne projekty cięte laserem – kartki świąteczne dla firm – bożonarodzeniowe i wielkanocne oraz zaproszenia i bony podarunkowe!

Zdjęcia użytkownika