Małgorzata Waluś
Elektronika

tel. 505 067 616

Firma: MOLIA design by studio MOFORM
Adres: Saturna 1/22, 44-117 Gliwice
NIP: 9691315974
Branże: Elektronika
Specjalizacja: kartki świąteczne, okolicznościowe, bony
Lat w działalności: 12

Ocena (liczba ocen: 0)

Marka MOLIA design to unikalne projekty cięte laserem - kartki świąteczne dla firm, bony podarunkowe, zaproszenia i kartki okolicznościowe. Projekty marki MOLIA design powstają w studio MOFORM, są dopełnieniem naszej oferty projektowania graficznego dla firm.

E-kartka? Delete!

Zapewne w grudniu a czasem i w kwietniu mają Państwo dość maili i e-kartek z życzeniami? Wasi klienci też! Wysyłanie firmowych kartek w kopercie stanowi wyróżnik i buduje prestiż – wzmacnia pozycję marki w oczach adresata, że takie ładne unikatowe kartki jeszcze długo po świętach są eksponowane w firmach.

Biznesowe kartki świąteczne MOLIA design realizowane są wyłącznie na zamówienie – dobieramy zestawienia kolorystyczne ozdobnych kartonów zgodne z barwami marki Klienta. Wiemy, jak ważne jest zachowanie spójnego wizerunku firmy.

Nasze wzory to autorskie pomysły, które wykonywane są za pomocą techniki cięcia laserowego oraz grawerowania. Nasz wyróżnik to przykuwające pięknem i precyzją wykonanie oraz spersonalizowane wyszukane życzenia, dostosowane do charakteru relacji.

RODO

Zgodnie z RODO na adresy firmowe partnerów biznesowych można wysyłać firmowe kartki świąteczne bez uzyskania odrębnej zgody marketingowej. Natomiast jeśli wysyłka zakłada wykorzystanie prywatnego adresu domowego klienta – osoby fizycznej, stanowi to przetwarzanie danych osobowych. Chcąc wysłać życzenia świąteczne osobie fizycznej, należy uzyskać zgodę osoby, do której adresuje się kartkę.

Projektujemy i personalizujemy

Nasze kartki bożonarodzeniowe i wielkanocne są dostępne w formacie DL lub kwadratowe - o wym. 135x135 mm, w komplecie z odpowiednią kopertą. Na okładce poza cięciem laserowym wzoru świątecznego wycinane jest logo firmy. Każda karta posiada wkładkę ze spersonalizowanymi życzeniami lub na życzenie Klienta pozostawiamy ją pustą – do odręcznego wypisania.

Dlaczego właśnie MOLIA design?

Bo kartki świąteczne pełnią one jedną z najważniejszych funkcji – dbają o relacje z kontrahentami. Są wyrazem pamięci i znakiem zainteresowania kontynuowaniem wspólnych przedsięwzięć biznesowych. Służą do okazania szacunku i podziękowaniu partnerom, z którymi na co dzień pracujemy. Zawsze warto pod życzeniami złożyć własnoręczny podpis i ręcznie wykaligrafować adres na kopercie. Kartka świadczy o stylu prowadzenia biznesu i jest niezwykłym nośnikiem reklamy.

Kontakt/Zamówienia

Małgorzata Puszczało, tel. +48 505 067 616 e-mail: design@molia.pl

Serdecznie zapraszamy także w przypadku niestandardowych zleceń. Technologia cięcia laserowego w ozdobnym kartonie świetnie sprawdza się również do projektów bonów podarunkowych i eleganckich zaproszeń. Chętnie zmierzymy się z nowymi realizacjami inspirowanymi Państwa pomysłami!

Zapraszamy na stronę:

WWW.MOLIA.PL.

Filmy użytkownika

Zdjęcia użytkownika

  • 44-117 Gliwice