Adam Mrowiec
Elektronika

tel. 503 026 596

Firma: DOODLE WOLF
Adres: Jasnogórska 9/409, 44-100 Gliwice
NIP: 9291863011
Branże: Elektronika
Specjalizacja: Filmy animowane
Lat w działalności: 10

Ocena (liczba ocen: 0)

Obejrzenie video zajmuje mniej czasu, niż przeczytanie tekstu. W czasach, gdy każdy gdzieś pędzi wydaje się to być kluczowe w skutecznym docieraniu ze swoim komunikatem. Okazuje się, że nawet video może być „za wolne” – badania wykazują, że jeżeli w ciągu pierwszych 10 sekund odbiorca nie znajdzie w materiale czegoś, co przykuje jego uwagę, to po prostu pójdzie dalej. Jak więc zatrzymać go na dłużej?

Doodle video to jeden z typów explainer video, który na zachodzie zdobywa ostatnio sporo fanów, na polskim rynku dopiero zaczyna się pojawiać. Co to jest? To filmy, które powstają na oczach widzów - na białej powierzchni ręka rysuje kolejne obrazy.

Badania dowodzą, że takie filmy są skuteczniejsze niż zwykłe video. Dlaczego? Jedną z przyczyn jest ludzka ciekawość - chcemy wiedzieć, jak finalnie będzie wyglądał rysowany obraz. I następny. I kolejny też, dobrze się przy tym bawiąc!

Do czego można wykorzystać doodle video? Najczęściej wykorzystuje się je jako filmy promocyjne  na stronę www, czy na social media lub w formie reklamy internetowej. Są 3 razy chętniej udostępniane niż zwykłe video, przez co stają się niezwykle efektywną formą promocji. Treści przekazywane w ten sposób są o 15% lepiej zapamiętywane i to w każdej grupie wiekowej. Masz więc gwarancję, że Twój przekaz zapadnie w pamięć na dłużej.

Zapytaj nas, Doodle Wolf, o pomysł na Twoje video!

Zapraszamy na naszą stronę

http://doodlewolf.pl

Zdjęcia użytkownika