Iwona Tokarz
Budownictwo / Projektowanie, Nieruchomości / Ubezpieczenia

tel. +48 504 278 237

Firma: Nowe Lokum
Adres: ul. Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice
NIP: 6312683118
Branże: Budownictwo / Projektowanie, Nieruchomości / Ubezpieczenia
Specjalizacja: Nieruchomości, flipowanie, pośrednictwo
Lat w działalności: 20

Ocena (liczba ocen: 0)

Jestem specjalistką od sprzedaży i zakupu nieruchomości oraz inwestycji. Znajdź idealną nieruchomość dzięki mojemu doświadczeniu i ekspertyzie. Zapewniam kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości od 2007 roku. Oferuję także wsparcie w zakresie fliperki i inwestycji pod wynajem.

Przygotowuję nieruchomości do sprzedaży poprzez sprawdzenie dokumentów prawnych, ocenę potencjału nieruchomości i dostosowanie do preferencji klientów. Przygotowuję również materiały marketingowe i zdjęcia, dobieram odpowiednie kanały dystrybucji oraz prowadzę rozmowy z zainteresowanymi. Moim celem jest osiągnięcie korzystnych warunków sprzedaży poprzez negocjacje.

Oferuję również pomoc w procesie zakupu nieruchomości. Przygotowuję umowy przedwstępne i dokumenty dla notariusza. Wspieram klientów w przesyłaniu dokumentów do banków w przypadku zakupu na kredyt. Współpracuję z rzeczoznawcami bankowymi i organizuję niezbędne dokumenty do przeniesienia własności. Dodatkowo, zajmuję się rozliczaniem mediów i rozwiązywaniem umów z dostawcami mediów.

Jeżeli masz gotówkę i szukasz opłacalnej lokaty kapitału, zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.Osiedleradosne.eu. Znajdziesz tam aktualne oferty sprzedaży osiedli, którymi zarządzam. Mieszkania te są doskonałym wyborem zarówno dla inwestycji pod wynajem, jak i dla "flipowania". Współpracuję z pośrednikami kredytowymi i ekipami remontowymi, aby zapewnić kompleksowe wsparcie w realizacji inwestycji.

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby zrealizować swoje cele i znaleźć idealną nieruchomość.

Lokalizacja

Zdjęcia użytkownika