Katarzyna Jankowska
Sport / Siłownia / Trenerzy

tel. +48 887 787 868
https://www.cfgliwice.pl/

Firma: Crossfit Gliwice
Adres: UL .KOZIELSKA 78, 44-100 Gliwice
NIP: 6312704406
Branże: Sport / Siłownia / Trenerzy
Specjalizacja: Box Crossfit, treningi
Lat w działalności: 2

Ocena (liczba ocen: 0)

Witamy na stronie nowego gliwickiego boxu CrossFit - miejsca, które pragniemy uczynić wyjątkowym i niepowtarzalnym. Nasze motto towarzyszy nam od samego początku, kiedy zaczęliśmy budować wizję tego miejsca. Dlatego dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić Wam doskonałą jakość usług, sprzętu, atmosfery i relacji. Wiemy, że te elementy mają ogromny wpływ na Wasze samopoczucie i efektywność treningów.

Chcielibyśmy jednocześnie obalić mit, że CrossFit jest przeznaczony tylko dla osób już wysportowanych lub że jest to sport kontuzjogenny. Nic bardziej mylnego! W naszym boxie CrossFit każda jednostka jest traktowana indywidualnie i holistycznie. Oferujemy treningi, które pozwolą Wam rozwijać umiejętności na różnych płaszczyznach i w różnym tempie, jednocześnie wspierając Was w osiąganiu coraz wyższych celów. Niezależnie od Waszych umiejętności i doświadczenia, CrossFit jest odpowiedni dla każdego, kto pragnie zadbać o swoją kulturę fizyczną i poprawić codzienne funkcjonowanie.

Zapraszamy do naszego boxu CrossFit, gdzie wierzymy, że grupa jest siłą napędową do osiągania większych rezultatów. Przekonajcie się sami, że otoczenie, w jakim trenujecie, ma ogromne znaczenie dla osiągania sukcesów. Dołączcie do naszej społeczności i doświadczcie unikalnej atmosfery, profesjonalnej opieki i wsparcia, które zapewniają nasze treningi CrossFit.

Lokalizacja

Filmy użytkownika

Zdjęcia użytkownika