Jaki masz budżet na marketing? Znasz to pytanie?

Filmy reklamowe, czy sesje zdjęciowe wymagają zwykle sporych nakładów finansowych. Duże firmy mają budżet na tego typu działania. A co z małymi przedsiębiorcami, którzy jeszcze nie rozwinęli się do tego stopnia?

 

Każdy powinien mieć szansę na rozwój i my także chcemy w tym pomagać. Jeśli prowadzisz małą działalność gospodarczą lub dopiero wkraczasz w świat biznesu, nie musisz rezygnować z działań marketingowych. Poznaj nasze propozycje. 

 

Wizytówka na stronie Gospodarstwa

Coś, co możesz zrobić tu i teraz. Założenie wizytówki nic nie kosztuje, a jest to kolejne miejsce w sieci, gdzie możesz zaprezentować siebie i swój biznes. Tutaj pokażesz innym, że jesteś ekspertem i znasz się na tym, co robisz. To miejsce, w którym umieścisz logo swojej marki oraz link do strony internetowej, czy mediów społecznościowych.

 


Martyna projektuje wnętrza zarówno w domach, mieszkaniach, jak i przestrzeniach publicznych. 
Zobaczcie jej wizytówkę! 

 

Media Społecznościowe Gospodarstwa 

Jeżeli obserwujesz nasze kanały w social media, zapewne zauważyłeś, że chwalimy się tym, co robimy dla innych, oznaczamy firmy i ludzi zaangażowanych w projekty. Oprócz tego, że pokazujemy w ten sposób własne portfolio, nie zapominamy o tej drugiej stronie i tym, czym się zajmuje na co dzień.

 


Gulu-Term zajmuje się ociepleniami budynków metodą wdmuchiwaną. Zapraszamy Was na ich stronę 
gulu-term.pl, jeśli macie ochotę dowiedzieć się o nich czegoś więcej lub akurat poszukujecie firmy, która ociepli Wasz dom.

 

 

Czasem pokazujemy coś bezinteresownie, tylko po to, żeby pomóc Wam wypromować różne działania (Pamiętajcie akcję Ujki 2rnee?).

 


Ujki 2rnee to akcja charytatywna, która powstała przez przypadek (jeśli znacie historię, wiecie, o co chodzi :D), a jej celem było promowanie zbiórki pieniędzy na leczenie w Stanach Zjednoczonych wspaniałej dziewczynki o imieniu Laura. Inicjatorzy akcji postanowili przejść PIESZO kilkaset kilometrów ze Śląska na Mazury po to, aby wesprzeć kogoś, kto tej pomocy potrzebuje najbardziej. O Ujkach nie zapominajcie, z pewnością zrobią jeszcze wiele dobrego. Tymczasem my zapraszamy Was na ich 
fanpage.

 

 

A teraz firma, za którą stoją wspaniali ludzie, a o której jeszcze nigdzie nie pisaliśmy i niczego dla nich nie zrobiliśmy (ani filmu, ani sesji zdjęciowej, ani strony internetowej, nie prowadzimy też ich kanałów w mediach społecznościowych). To nie jest firma prowadząca działalność charytatywną a biznes. Poznajcie „Robi Ziółka”!

 

„Robi Ziółka” to świetny projekt, który powstał z myślą o restauratorach i ich potrzebach. Każdego dnia w restauracjach przygotowuje się dania, które trzeba odpowiednio doprawić np. świeżymi ziołami, dodającymi smaku i aromatu. „Robi Ziółka” dostarcza zioła najwyższej jakości, które są w stanie zaspokoić wymagania najlepszych szefów kuchni. Koniecznie odwiedźcie ich stronę: robiziolka.pl.

 

 

Oprócz FB, znajdziecie nas także na LinkedIn

 

 

oraz na Instagramie.

 

 

Na Instagramie promujemy Wasze biznesy w postach (1 projekt = 3 posty) oraz na Stories.

 

 

 

Grupa na FB

Rejestrując się na stronie Gospodarstwa jako Specjalista, możesz również brać udział w dyskusjach w naszej grupie na FB i tam promować siebie, swój biznes oraz dzielić się wiedzą. Za darmo.

 Gdy już dołączysz do naszej grupy, koniecznie zapoznaj się z panującymi w niej zasadami. ;)

 

 

Spot reklamowy

Marzy Ci się film promujący Twój biznes, ale boisz się, że cena, którą usłyszysz, zwali Cię z nóg? Nie musisz się tego obawiać! Napisz do nas albo zadzwoń – za to nie zapłacisz, a kto wie… może rozpoczniemy owocną współpracę, która będzie rozwijać się przez lata.

 Wszystkie tworzone przez nas spoty trafiają na nasz kanał YT, ale nie tylko, ponieważ znajdziesz je także na FB Gospodarstwa oraz profilu LinkedIn.

 

 

Myślisz, że Twoja firma jest zbyt młoda na takie działania albo że blokuje Cię budżet? Nie myśl o tym, tylko działaj! Chętnie poznamy Twoją firmę i zaproponujemy Ci rozwiązania, na Twoją kieszeń.

 

Stwórz profesjonalny film o sobie, swojej działalności!

Z naszą pomocą stwórz materiał opisujący Ciebie lub Twoją firmę. Profesjonalnie wykonany film będzie doskonałym elementem reklamowym dla Twojej działalności!

Zobacz usługi